Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie. Více zde |

Aktuality

Mospilan MIZU 120 SL

Japonský výraz životodárné kapaliny, bez níž by život na Zemi tak jak ho známe neexistoval, zní MIZU. Stejné slovo se nově objevuje v názvu špičkového a bezpečného insekticidu, bez kterého by ochrana plodin byla mnohem náročnější. Mospilan Mizu 120 SL, seznamte se prosím…

Insekticid Mospilan MIZU 120 SL je stále bezpečný. Patří mezi neonikotinoidy, ale jeho charakteristické insekticidní působení je v porovnání s ostatními substancemi ze stejné chemické skupiny odlišné. To je důvodem, proč Mospilan splňuje současné nejpřísnější ekotoxikologické standardy a jeho použití v ochraně rostlin je stále možné a hlavně bezpečné.

Systémově účinný selektivní insekticid je kromě hubení blýskáčka řepkového a šešulových škůdců nově určen také ke kontrole mšic v pšenici.

SL formulace (rozpustný koncentrát) znamená, že účinná látka je rozpuštěna v kapalině a tvoří pravý roztok. Jednotlivé složky od sebe tedy nemohou být mechanicky odděleny. Před použitím není potřeba přípravek intenzivně rozmíchávat, neusazuje se ani při dlouhodobém skladování. Velkou výhodou je pak absence ropných rozpouštědel, což mimo jiné zajišťuje i nehořlavost.

Kontakt

SUMI AGRO CZECH s.r.o.
Na Strži 1702/65
140 00 Praha 4
tel.: 261 090 282 - 6
sumiagro@sumiagro.cz