Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie. Více zde |

Pomocné prostředky

FLEXI

drží a nepustí

Pasivní pomocný prostředek na ochranu rostlin ve formě emulgovatelného koncentrátu (EC), určený k omezení předsklizňových a sklizňových ztrát řepky ozimé a hrachu a ochraně zrna obilovin a udržení jeho kvalitativních ukazatelů.Výhody přípravku


Snížení ztát a dosažení maximálních výnosů

Nebrání přirozenému dozrávání

Zabraňuje pronikání vody do rostlin

Působení přípravku

Řepka, hrách

Flexi je určeno k omezení předsklizňových a sklizňových ztrát, vytváří na povrchu rostlin polopropustnou vrstvu, která neomezuje vysychání šešulí a lusků, ale současně zamezuje pronikání vody do pletiv. Flexi takto zabraňuje samovolnému pukání a praskání šešulí a lusků při dozrávání, zabraňuje vypadávání semen před sklizní a během sklizně, čímž umožňuje dosažení maximálních výnosů ošetřeného porostu.

Obilniny

Flexi vytváří na klasech elastickou polopropustnou membránu, která zabraňuje během nepříznivých podmínek (déšť, rosa) pronikání vody do klasů a zrna v období zrání porostu před sklizní. Tímto snižuje pravděpodobnost napadení klasů houbovými chorobami a udržuje porost v optimálním stavu před sklizní. Flexi pozitivně ovlivňuje kvalitativní ukazatele zrna pro zpracovatelský průmysl včetně pádového čísla (číslo poklesu), objemové hmotnosti a klíčivosti. Po aplikaci do obilnin je výrazně omezeno porůstání zrna v klasu. Při aplikaci do ječmene omezuje výskyt hnědých špiček.

Chcete se dozvědět více o výhodách a využití tohoto produktu?

Kontaktujte nás

Další Pomocné prostředky

TOIL

Způsob působení: Toil je adjuvant. po smíchání s vodou vytvoří emulzi, čímž sníží úlet aplikační kapaliny, zabezpečí rovnoměrné pokrytí ošetřovaného povrchu, zvýší absorpci účinných látek do rostliny.

SPARTAN

ideální partner do nepohody

Adjuvant zvyšuje pokryvnost a přilnavost aplikační kapaliny, zvyšuje distribuci a prostoupení postřikového přípravku, zvyšuje odolnost aplikační kapaliny proti nepříznivým povětrnostním vlivům. Zabezpečuje maximální biologickou účinnost pesticidů.

BACKROW

v suchu pomáhá, v mokru chrání

Postřikový přípravek – adjuvant zvyšující účinnost půdních pesticidů. Je určen pro použití v zemědělství a zahradnictví.

Kontakt

SUMI AGRO CZECH s.r.o.
Na Strži 1702/65
140 00 Praha 4
tel.: 261 090 282 - 6
sumiagro@sumiagro.cz