Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie. Více zde |

Pomocné prostředky

FLEXI

drží a nepustí

Pasivní pomocný prostředek na ochranu rostlin ve formě emulgovatelného koncentrátu (EC), určený k omezení předsklizňových a sklizňových ztrát řepky ozimé a hrachu a ochraně zrna obilovin a udržení jeho kvalitativních ukazatelů.Výhody přípravku


Snížení ztát a dosažení maximálních výnosů

Nebrání přirozenému dozrávání

Zabraňuje pronikání vody do rostlin

Působení přípravku

Řepka, hrách

Flexi je určeno k omezení předsklizňových a sklizňových ztrát, vytváří na povrchu rostlin polopropustnou vrstvu, která neomezuje vysychání šešulí a lusků, ale současně zamezuje pronikání vody do pletiv. Flexi takto zabraňuje samovolnému pukání a praskání šešulí a lusků při dozrávání, zabraňuje vypadávání semen před sklizní a během sklizně, čímž umožňuje dosažení maximálních výnosů ošetřeného porostu.

Obilniny

Flexi vytváří na klasech elastickou polopropustnou membránu, která zabraňuje během nepříznivých podmínek (déšť, rosa) pronikání vody do klasů a zrna v období zrání porostu před sklizní. Tímto snižuje pravděpodobnost napadení klasů houbovými chorobami a udržuje porost v optimálním stavu před sklizní. Flexi pozitivně ovlivňuje kvalitativní ukazatele zrna pro zpracovatelský průmysl včetně pádového čísla (číslo poklesu), objemové hmotnosti a klíčivosti. Po aplikaci do obilnin je výrazně omezeno porůstání zrna v klasu. Při aplikaci do ječmene omezuje výskyt hnědých špiček.

Chcete se dozvědět více o výhodách a využití tohoto produktu?

Kontaktujte nás

Další Pomocné prostředky

Fix-IT

Postřikový pomocný prostředek pro použití v zemědělství s fyzikálním působením na škodlivé organismy. Zdařilá alternativa k pesticidům.

BACKROW

v suchu pomáhá, v mokru chrání

Postřikový přípravek – adjuvant zvyšující účinnost půdních pesticidů. Je určen pro použití v zemědělství a zahradnictví.

TOIL

Postřikový pomocný prostředek pro zlepšení vlastností aplikační kapaliny.

Kontakt

SUMI AGRO CZECH s.r.o.
Na Strži 1702/65
140 00 Praha 4
tel.: 261 090 282 - 6
sumiagro@sumiagro.cz