Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie. Více zde |

Desikanty

QUAD-GLOB 200 SL

když vás tlačí čas

Postřikový neselektivní přípravek ve formě rozpustného koncentrátu (SL) určený pro desikaci brambor, řepky olejné, lnu, vikve seté, prorůstajícího krmného ječmene a ovsa, ulehčení kombajnového sběru krmného jetele lučního, jetele bílého a osivového lnu, hrachu a fazole.Výhody přípravku


Přesné načasování sklizně

Dešti odolný po 15 minutách

Inaktivace při styku s půdou

Působení

Quad-Glob 200 SL je postřikový neselektivní přípravek určený zejména pro desikaci plodin. Je přijímán zelenými částmi rostlin, narušuje buněčnou membránu a cytoplazmu. Toto působení se nejprve projevuje chlorotickými skvrnami a později vadnutím až úplným usycháním. Při styku s půdou se rychle absorbuje a inaktivuje, proto má přípravek nízké reziduální zatížení prostředí.

Spektrum účinnosti

Quad-Glob 200 SL je specialista pro desikaci většiny zemědělských plodin a při aplikaci na prorůstající ječmen nebo oves spolehlivě likviduje plevele, a tak je umožněn kombajnový sběr. Přípravek je dešti odolný po 15 minutách od jeho aplikace a rychle je přijímán zelenými částmi rostlin. V závislosti na podmínkách a stavu porostu jsou zhruba po 3 až 5 dnech rostliny a plevele zcela zdesikovány a uschlé. Quad-Glob 200 SL je v půdě inaktivován a nemá reziduální vliv na následující plodiny.

Chcete se dozvědět více o výhodách a využití tohoto produktu?

Kontaktujte nás

Další Desikanty

KABUKI

nová forma desikace

Přípravek na ochranu rostlin Kabuki je herbicid určený k desikaci brambor, a pro likvidaci kořenových výmladků v sadech a ve vinicích.

Kontakt

SUMI AGRO CZECH s.r.o.
Na Strži 1702/65
140 00 Praha 4
tel.: 261 090 282 - 6
sumiagro@sumiagro.cz