Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie. Více zde |

Insekticidy

VAZTAK ACTIVE

Postřikový insekticidní přípravek ve formě mikroemulze (ME) na bázi světlostabilního syntetického pyrethroidu. Vaztak Active je určený k ošetření mnoha polních plodin, révy, okrasných rostlin a lesních porostů proti široké škále savých a žravých škůdců.Výhody přípravku


Rychlé a spolehlivé řešení

Registrace do mnoha plodin

Všechna vývojová stádia pod kontrolou

Působení přípravku

Vaztak Active je vysoce účinný světlostabilní pyrethroidní insekticid. Účinkuje jako dotykový a požerový jed. Není systémovým přípravkem, proto je třeba dostatečného množství vody k zabezpečení dobré pokryvnosti a tím vysokého účinku ošetření. Přípravek je stabilní vůči světlu a má nízkou rozpustnost ve vodě, proto má dobrý reziduální účinek na povrchu listů. Povlak Vaztaku Active je odolný vůči dešti za předpokladu, že aplikační kapalina zaschne dříve, než začne pršet.

 

Spektrum účinnosti

Vaztak Active je určený proti některým druhům žravého a savého hmyzu, jeho larvám a vajíčkům.

Chcete se dozvědět více o výhodách a využití tohoto produktu?

Kontaktujte nás

Další Insekticidy

APPLAUD 25 SC

Postřikový insekticidní přípravek ve formě suspenzního koncentrátu určený k ochraně okrasných rostlin proti molici skleníkové.

NISSORUN 10 WP

opravdový ovicid

Selektivní kontaktní akaricid určený k hubení svilušek ve chmelu, révě vinné, okrasných rostlinách, okrasných dřevinách a mnoha dalších plodinách.

SUMI ALPHA 5EW

tak trochu jiný pyrethroid

Sumi-Alpha 5EW je insekticidní postřikový přípravek k hubení žravých a savých škůdců v řepce olejce a obilninách. Jedná se o pyrethroid se specifickými a unikátními vlastnostmi.

Kontakt

SUMI AGRO CZECH s.r.o.
Na Strži 1702/65
140 00 Praha 4
tel.: 261 090 282 - 6
sumiagro@sumiagro.cz