Aktuality

Flexi pro omezení sklizňových ztrát řepky. QUAD-GLOB specialista na desikaci.

Vážení obchodní přátelé, rád bych vám poskytnul několik informací k aktuálnímu použití některých našich přípravků. Flexi  Flexi je „lepidlo“ nové generace, které je určeno pro omezení předsklizňových a sklizňových ztrát řepky ozimé a hrachu. Více informací viz. přiložený leták. Flexi můžete nakoupit za zvýhodněnou cenu společně s totálním herbicidem Barclay Gallup 360. Společnou aplikací omezíte předsklizňové […]

Vážení obchodní přátelé,

rád bych vám poskytnul několik informací k aktuálnímu použití některých našich přípravků.

Flexi 

Flexi je „lepidlo“ nové generace, které je určeno pro omezení předsklizňových a sklizňových ztrát řepky ozimé a hrachu. Více informací viz. přiložený leták.
Flexi můžete nakoupit za zvýhodněnou cenu společně s totálním herbicidem Barclay Gallup 360. Společnou aplikací omezíte předsklizňové a sklizňové ztráty a sjednotíte dozrávání porostů řepky, čímž si výrazně usnadníte a urychlíte její sklizeň.

S Flexi sklidíte vše, co se Vám na poli urodilo. 

Balíček Množství v litrech Velikost balíčku Cena ošetření/ha
Flexi

+ Barclay Gallup 360

5l

+20l

10ha 495,-Kč/ha

QUAD-GLOB 200 SL 
Specialista na desikaci obsahující účinnou látku diquat 200 g/l.
QUAD-GLOB 200 SL je velice razantní neselektivní desikant určený pro desikaci řady plodin – řepka, brambory, obilniny a další, pro usnadnění jejich sklizně. Více informací viz. přiložený leták.
QUAD-GLOB 200 SL můžete nakoupit za 559 Kč/l. 

Vaše starosti jsou i naše starosti !

Přesvědčte se !

Aktuality