Aktuality

Jarní ošetření obilnin

(Informační dopis č. 1/2015, datum vložení: 4.5.2015) Vážení obchodní přátelé, sezóna aplikace pesticidů se rozběhla, proto přicházíme s prvním informačním dopisem, ve kterém bychom Vás rádi informovali o použití našich přípravků pro jarní ošetření obilnin. • ERGON + GALISTOP PACK (1,5 kg + 10 l) Spolehlivá herbicidní kombinace určená pro ošetření pšenice a jarního ječmene. […]

(Informační dopis č. 1/2015, datum vložení: 4.5.2015)

Vážení obchodní přátelé,

sezóna aplikace pesticidů se rozběhla, proto přicházíme s prvním informačním dopisem, ve kterém bychom Vás rádi informovali o použití našich přípravků pro jarní ošetření obilnin.

• ERGON + GALISTOP PACK (1,5 kg + 10 l)

Spolehlivá herbicidní kombinace určená pro ošetření pšenice a jarního ječmene. Balíček slouží k jarní regulaci většiny významných dvouděložných plevelů. Postřik můžete provádět až do růstové fáze objevení se praporcového listu. Vysoké účinnosti dosáhnete i na přerostlé plevele bez poškození vyvíjejícího se klasu.
Sólo aplikace přípravku Ergon v jarním ječmeni a pšenici zajistí účinnost proti dvouděložným plevelům, včetně svízele přítuly do třech přeslenů za velice příznivou cenu 252 Kč/ha.

Kombinaci Ergon + Galistop za cenu 542 Kč/ha využijte v ozimé pšenici v případě, když svízel přítula má více jak tři přesleny.

• TOPSIN M 500 SC + IMPULSE SUPER (10 l + 10 l) 
Výhodná fungicidní kombinace pro první ošetření ozimých obilnin s preventivním a kurativním účinkem. Použitím na počátku sloupkování vytvoříte pevný základ pro vysoký výnos pšenice a ječmene.

– STOP EFEKT na padlí, zastaví šíření klíčových chorob a ochrání nové přírůstky
– Tato kombinace vykazuje vynikající účinnost na choroby pat stébel.
– Velmi dobré a dlouhodobé působení na listové skvrnitosti

Balíček TOPSIN M 500 SC 0,5 l + IMPULSE SUPER 0,5 l/ha na ošetření 20 ha plochy pšenice a ječmene za 832 Kč/ha

V případě zásahu pouze proti chorobám pat stébel postačí sólo aplikace přípravku TOPSIN M 500 SC v dávce 0,7 l za cenu 325 Kč/ha.

• PROTUGAN + ARRAT PACK (40 l + 4 kg)

Léty prověřená herbicidní kombinace pro komplexní jarní ošetření proti dvouděložným plevelům a chundelce metlici. Tímto balíčkem ošetříte jeden hektar za cenu 850 Kč.

• SEMPRA

V letošním roce se rozšířila registrace. Nyní můžete Sempru používat v dávce 0,125 l/ha v jarním ječmení a v dávce 0,25 l/ha v ozimém ječmeni a pšenici proti většině dvouděložných plevelů.

Podrobnější informace nejen k výše uvedeným přípravkům naleznete v přiloženém letáku.

S námi vám to poroste líp.

Kolektiv Sumi Agra Czech, s.r.o.

 

Aktuality