Aktuality

Jarní ošetření řepky ozimé a odrůdy řepky ozimé

Datum: 1.5.2014, informační dopis č. 2/2014 Vážení obchodní přátelé, Přicházím s druhým informačním dopisem v tomto roce, ve kterém bych Vám rád připomněl některé naše přípravky a odrůdy řepky ozimé. Vaztak ACTIVE + MOSPILAN Pack Mospilan 20 SP můžete aplikovat v řepce ozimé 3x za vegetaci, a to vždy proti: krytonosci řepkovému a čtyřzubému, proti […]

Datum: 1.5.2014, informační dopis č. 2/2014

Vážení obchodní přátelé,

Přicházím s druhým informačním dopisem v tomto roce, ve kterém bych Vám rád připomněl některé naše přípravky a odrůdy řepky ozimé.

Vaztak ACTIVE + MOSPILAN Pack

Mospilan 20 SP můžete aplikovat v řepce ozimé 3x za vegetaci, a to vždy proti: krytonosci řepkovému a čtyřzubému, proti blýskáčku řepkovému, proti bejlomorce kapustové a krytonosci šešulovému.
Tento insekticidní balíček můžete v současné době použít pro ošetření řepky především proti:
 Bejlomorce kapustové a krytonosci šešulovému – aplikovat v době plného květu až počátku odkvétání.

VAZTAK ACTIVE + MOSPILAN PACK nabízíme na ošetření 20 ha řepky ozimé.

PAROLI

Paroli je fungicidní přípravek určený k ochraně řepky olejné proti hlízence obecné s vedlejší účinkem na plíseň šedou a černě. Přípravek má systémový a kontaktní účinek a vyznačuje se dlouhodobým reziduálním působením. Paroli lze aplikovat od plného květu až do konce kvetení.

Odrůdy řepky ozimé 2014

Společnost Sumi Agro Czech v letošním roce nabízí stejně jako v loňském roce liniovou odrůdu řepky ozimé ES Bourbon a hybridy řepky ozimé ES Alpha, ES Mercure, a trpasličí hybrid Gamin. V letošním roce jsme nabídku doplnili o Granat.

Věřím, že si z této nabídky dokážete vybrat vhodnou odrůdu řepky do Vašich pěstitelských podmínek.

Více informací o jednotlivých přípravcích a osivech viz. přiložený leták.

Vaše starosti jsou i naše starosti !

Přesvědčte se !

Aktuality