Aktuality

Katalog Sumi Agro 2022

Seznamte se s nabídkou společnosti Sumi Agro Czech pro rok 2022.

Dobrým zvykem naší společnosti je přinášet každoročně řadu novinek, které Vám pomohou k dosažení vysoké a kvalitní úrody nejen polních plodin. V tomto trendu pokračujeme i v sezóně 2022.

Nově zařazujeme dvousložkový herbicid Prodigy do ozimých obilnin (mimo ozimého ječmene). Tento časně jarní herbicid vyřeší trávovité i dvouděložné jednoleté plevele včetně problematických sveřepů.

Výrazně jsme rozšířili možnosti herbicidní ochrany kukuřice. Nově se v naší nabídce objevuje prověřený a účinný dvousložkový přípravek Koban Top vhodný nejen do monokultur kukuřice (střídání účinných látek). Pro sólo použití nebo do TM s Koban Top bude vhodný dvousložkový, vysoce selektivní herbicid Runner.

Vloni jsme se naneštěstí museli rozloučit s fungicidní matadorem, přípravkem Topsin M 500 SC. Více než zdatnou náhradou se stane fungicid Metsuko. Kromě silného fungicidního účinku v obilninách a řepce dostáváte do ruky i možnost regulace porostů řepky olejné.

Nezapomínáme ani na nutnost zavádět prostředky šetrné k životnímu prostředí. Novinka Fix-IT najde uplatnění nejen v ekologických pěstebních systémech. Jedná se o alternativní možnost chemické kontroly savých škůdců, zejména mšic.

Zadařilo se i na poli rozšiřování registrací, konkrétně u herbicidu Kabuki a insekticidů Mospilan 20 SP a Mospilan Mizu 120 SL.

Věříme, že novinky, ale i stávající produkty, Vám budou spolu s naším poradenským týmem v letošním roce pomáhat.

Aktuality