Aktuality

Nabídka herbicidního a fungicidního ošetření obilovin

datum: 2.4.2013 Vážení obchodní přátelé, Přicházíme s prvním informačním dopisem v tomto roce, ve kterém bych Vám rád představil přípravky vhodné pro jarní ošetření obilnin a řepky. 1. ERGON + GALISTOP PACK Ergon + Galistop Pack je osvědčená herbicidní kombinace určená pro ošetření pšenice ozimé i jarní a jar¬ního ječmene. Tento balíček je určený k aplikaci […]

datum: 2.4.2013

Vážení obchodní přátelé,
Přicházíme s prvním informačním dopisem v tomto roce, ve kterém bych Vám rád představil přípravky vhodné pro jarní ošetření obilnin a řepky.

1. ERGON + GALISTOP PACK Ergon + Galistop Pack je osvědčená herbicidní kombinace určená pro ošetření pšenice ozimé i jarní a jar¬ního ječmene. Tento balíček je určený k aplikaci na jaře proti většině významných dvouděložných plevelů, např. svízel přítula, heřmánky, rozrazily, violky, zemědým lékařský a řady dalších. Bezpečná aplikace je možná až do růstové fáze objevení se praporcového listu obilniny s vysokou účinností i na přerostlé plevele bez nebezpečí poškození vyvíjejícího se klasu a bez negativního vlivu na výnos – viz. přiložený leták.
Ergon + Galistop Pack nabízíme v balíčku na ošetření 25 ha pšenice a ječmene.
2. PROTUGAN 50 SC + ARRAT Balíček Protugan 50 SC s Arratem je spolehlivá kombinace pro likvidaci chundelky metlice, svízele přítuly a řady dalších dvouděložných plevelů pro jarní ošetření ozimé obilnin – viz. přiložený leták.
Protugan 50 SC + Arrat nabízíme v balíčku na ošetření 20 ha plochy obilnin.

3. TOPSIN M 500 SC Je fungicid k prvnímu jarnímu ošetření porostů ozimé pšenice a ječmene s velmi dobrou účinností na choroby pat stébel, fuzaria, padlí a v případě ječmenů ještě s velice dobrým působením na rynchosporiovou skvrnitost. Jeho použitím dosáhneme celkového ozdravení porostu po zimním období.
Pro letošní rok budeme mít také balíček Topsinu M 500 SC a Impulsu Super o velikosti (10 l + 10l ), tedy na ošetření 20 ha při dávce 0,5 l/ha Topsinu a 0,5 l/ha Impulsu Super. Tato kombinace je velice vhodná pro aplikaci v době sloupkování s velice dobrou účinností na braničnatku a další listové skvrnitosti.

4. VAZTAK ACTIVE + MOSPILAN PACK I pro letošní rok můžete použít pro první ošetření řepky proti stonkovým krytonoscům (řepkový a čtyř¬zubý) balíček Vaztak Active + Mospilan 20 SP. Kombinací těchto dvou insekticidních přípravků získáváme velice dobrý kontaktní a dlouhodobý reziduální účinek. Další použití balíčku je na počátku květu proti blýskáčku řep¬kovému s velmi rychlým účinkem a dlouhým reziduálním působením.Více informací viz. přiložený leták.
Vaztak Active+ Mospilan Pack bude prodáván jako balíček na ošetření 20 ha řepky ozimé.

Aktuality