Aktuality

Nabídka herbicidů a insekticidů pro podzimní ošetření obilovin

  NABÍDKA HERBICIDŮ A INSEKTICIDŮ PRO PODZIMNÍ OŠETŘENÍ OBILNIN Datum: 13.9.2013, informační dopis č. 4/2013   Vážení obchodní přátelé, před aplikací herbicidů do ozimých obilnin Vám chci připomenout naši nabídku herbicidů a insekticidů.   MARKATE Je insekticid s účinnou látkou lambda-cyhalothrin, který zajišťuje vysokou účinnost. Působí jako kontaktní a požerový jed při nízké dávce na […]

 

NABÍDKA HERBICIDŮ A INSEKTICIDŮ PRO PODZIMNÍ OŠETŘENÍ OBILNIN

Datum: 13.9.2013, informační dopis č. 4/2013

 

Vážení obchodní přátelé,

před aplikací herbicidů do ozimých obilnin Vám chci připomenout naši nabídku herbicidů a insekticidů.

 

MARKATE

Je insekticid s účinnou látkou lambda-cyhalothrin, který zajišťuje vysokou účinnost. Působí jako kontaktní a požerový jed při nízké dávce na hektar. MARKATE je registrován do mnoha plodin proti významným škůdcům, např. obilniny – mšice, přenašeči viróz pro podzimní aplikaci.

 

SEMPRA

Je herbicid pro časně postemergentní aplikaci do pšenice a ječmene v dávce 0,25 l/ha s dlouhým reziduálním působením proti svízeli, heřmánkům, violkám, rozrazilům a dalším plevelům.

 

Pro letošní rok jsme připravili balíček:

SEMPRA (diflifenican) + PORTUGAN 50SC (isoproturon)

do pšenice ozimé a ječmene ozimého pro PRE i časně POSTemergentní aplikace.
Velikost balíčku je 20 lt. Protugan 50SC + 3 lt. Sempra na ošetření 12ha.

Přípravek PROTUGAN v balíčku zajišťuje účinek proti chundelce metlici a některým dvouděložným plevelům. Kombinací těchto dvou přípravků získáváte účinnost proti celému plevelnému spektru za velmi příznivou doporučenou cenu 772 Kč/ha.

 

SumiMAX

Je herbicid pro pre a časně postemergentní aplikaci do pšenice ozimé v dávce 60 g/ha s dlouhým reziduálním účinkem proti chundelce metlici, svízeli, heřmánkům, violkám, rozrazilům a dalším plevelům.

 

V případě dotazů mě prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle.

 

Vaše starosti jsou i naše starosti.

Přesvědčte se!

 

Aktuality