Aktuality

Nabídka odrůd řepky ozimé, flexi pro omezení sklizňových ztrát řepky a neselektivní DESIKANT QUAD-GLOB

 NABÍDKA ODRŮD ŘEPKY OZIMÉ, FLEXI PRO OMEZENÍ SKLIZŇOVÝCH ZTRÁT ŘEPKY A NESELEKTIVNÍ DESIKANT QUAD-GLOB Datum: 17.6.2013, Informační dopis č. 3/2013 Vážení obchodní přátelé, rád bych vám poskytnul několik informací k aktuálnímu použití některých našich přípravků. Flexi Flexi je „lepidlo“ nové generace, které je určeno pro omezení předsklizňových a sklizňových ztrát řepky ozimé a hrachu. Více […]

 NABÍDKA ODRŮD ŘEPKY OZIMÉ, FLEXI PRO OMEZENÍ SKLIZŇOVÝCH ZTRÁT ŘEPKY A NESELEKTIVNÍ DESIKANT QUAD-GLOB

Datum: 17.6.2013, Informační dopis č. 3/2013

Vážení obchodní přátelé,

rád bych vám poskytnul několik informací k aktuálnímu použití některých našich přípravků.

Flexi

Flexi je „lepidlo“ nové generace, které je určeno pro omezení předsklizňových a sklizňových ztrát řepky ozimé a hrachu. Více informací viz. přiložený leták.

Flexi můžete nakoupit za zvýhodněnou cenu společně s totálním herbicidem Barclay Gallup 360. Společnou aplikací omezíte předsklizňové a sklizňové ztráty a sjednotíte dozrávání porostů řepky, čímž si výrazně usnadníte a urychlíte její sklizeň S Flexi sklidíte vše, co se Vám na poli urodilo.

Balíček
Množství
Velikost
Cena ošetření
Flexi + Barclay Gallup 360
5l + 20l
10 ha
535,- Kč/ha

 

QUAD-GLOB 200 SL

Specialista na desikaci obsahující účinnou látku diquat 200 g/l.
QUAD-GLOB 200 SL je velice razantní neselektivní desikant určený pro desikaci řady plodin – řepka, brambory, obilniny a další, pro usnadnění jejich sklizně. Více informací viz. přiložený leták.

QUAD-GLOB 200 SL můžete nakoupit za 480 Kč/l.

Odrůdy řepky ozimé 2013

Společnost Sumi Agro Czech v letošním roce nabízí stejně jako v loňském roce liniovou odrůdu řepky ozimé ES Bourbon a hybridy řepky ozimé ES Alpha, ES Mercure, ES Betty, a trpasličí hybrid Gamin. V letošním roce jsme nabídku doplnili o Granat. Více informací viz. přiložený leták.
Věřím, že si z této nabídky dokážete vybrat vhodnou odrůdu řepky do Vašich pěstitelských podmínek.

Vaše starosti jsou i naše starosti !
Přesvědčte se !

Aktuality