Aktuality

Nabídka přípravků pro jarní ošetření obilnin a řepky

  Datum: 22.4.2014, informační dopis č. 1/2014 Vážení obchodní přátelé, Přicházím s prvním informačním dopisem v tomto roce, ve kterém bych Vám rád představil přípravky vhodné pro jarní ošetření obilnin a řepky. ERGON + GALISTOP PACK je osvědčená herbicidní kombinace určená pro ošetření pšenice a ječmene jarního. Tento balíček je určený k aplikaci na jaře proti […]

 

Datum: 22.4.2014, informační dopis č. 1/2014

Vážení obchodní přátelé,

Přicházím s prvním informačním dopisem v tomto roce, ve kterém bych Vám rád představil přípravky vhodné pro jarní ošetření obilnin a řepky.

ERGON + GALISTOP PACK je osvědčená herbicidní kombinace určená pro ošetření pšenice a ječmene jarního. Tento balíček je určený k aplikaci na jaře proti většině významných dvouděložných plevelů např. svízel přítula, heřmánky, rozrazily, violky, zemědým lékařský a řady dalších. Bezpečná aplikace je možná až do růstové fáze objevení se praporcového listu obilniny s vysokou účinností i na přerostlé plevele bez nebezpečí poškození vyvíjejícího se klasu a bez negativního vlivu na výnos.
Touto herbicidní kombinací dosáhnete vysoké účinnosti za příznivou cenu.
Ergon + Galistop Pack bude prodáván jako balíček pro ošetření 25 ha pšenice a ječmene.

IMPULSE SUPER je kombinovaný fungicid s velmi dobrým protektivním účinkem a dlouhým reziduálním působením. Impulse Super je přípravek k ochraně pšenice a ječmene proti padlím, rzím, braničnatkám. U ječmene také velmi dobře působí na rynchosporiovou a hnědou skvrnitost.

TOPSIN M 500 SC je fungicid k prvnímu jarnímu ošetření porostů ozimé pšenice a ječmene s velmi dobrou účinností na choroby pat stébel, fuzaria, padlí a v případě ječmenů ještě s velice dobrým účinkem na rynchosporiovou skvrnitost. Jeho použitím dosáhnete celkového ozdravení porostu po zimním období.

Balíček Topsin M 500 SC 0,5 l + Impulse Super 0,5 l/ha je výhodná fungicidní kombinace pro první ošetření ozimých obilnin s preventivním a kurativním účinkem na počátku sloupkování, vytvoří pevný základ pro vysoký výnos pšenice a ječmene. – Aplikujte na porost v době sloupkování.
– STOP EFEKT – při viditelném napadení braničnatkou, padlím na starších listech, zastaví šíření chorob a ochrání nové přírůstky.
– Velmi dobrá účinnost i na choroby pat stébel.

Balíček TOPSIN M 500 SC + IMPULSE SUPER nabízíme na ošetření 20 ha plochy pšenice a ječmene.

FEZAN PLUS je postřikový fungicid se systémovým (tebukonazol) a kontaktním (chlorthalonil) účinkem pro ošetření pšenice ozimé proti braničnatce pšeničné, fuzariózám klasů a černím. Přípravek má preventivní, kurativní a eradikativní účinek. Účinná látka chlorthalonil je důležitá pro dodržení ANTIREZISTENTNÍ strategie ochrany.

PAROLI je fungicidní přípravek určený k ochraně řepky olejné proti hlízence obecné s vedlejší účinkem na plíseň šedou a černě. Přípravek má systémový a kontaktní účinek a vyznačuje se dlouhodobým reziduálním působením. Paroli lze aplikovat od plného květu až do konce kvetení.

Balíček VAZTAK ACTIVE + MOSPILAN PACK je kombinací dvou insekticidních přípravků s velice dobrým kontaktním a dlouhodobým reziduálním účinkem. V tomto období můžete balíček použít na počátku květu proti blýskáčku řepkovému s velmi rychlým účinkem a dlouhým reziduálním působením. V době plného květu až počátku odkvétání můžete použít sólo MOSPILAN 20 SP v dávce 180 g/ha řepky proti bejlomorce kapustové a krytonosci šešulovém.

VAZTAK ACTIVE + MOSPILAN PACK nabízíme na ošetření 20 ha řepky ozimé. 
Více informací o jednotlivých přípravcích viz. přiložený leták.

Vaše starosti jsou i naše starosti !

Přesvědčte se !

Aktuality