Aktuality

!!! Se SUMIMAXEM na pivo !!!

(Informační dopis č. 7/2014, datum vložení: 26.8.2014) Vážení obchodní přátelé, nastává období zakládání nové úrody, proto bych Vám rád doporučil pro podzimní ošetření ozimé pšenice použít herbicid SumiMAX a insekticid Markate proti přenašečům viróz. Zároveň bych Vás rád upozornil na zajímavou akci při nákupu přípravku SumiMax. SumiMAX Je herbicid pro podzimní použití v ozimé pšenici […]

(Informační dopis č. 7/2014, datum vložení: 26.8.2014)

Vážení obchodní přátelé,
nastává období zakládání nové úrody, proto bych Vám rád doporučil pro podzimní ošetření ozimé pšenice použít herbicid SumiMAX a insekticid Markate proti přenašečům viróz. Zároveň bych Vás rád upozornil na zajímavou akci při nákupu přípravku SumiMax.

SumiMAX

Je herbicid pro podzimní použití v ozimé pšenici proti chundelce metlici a odolným dvouděložným plevelům včetně svízele přítuly. SumiMAX má zcela odlišný mechanismus účinku na chundelku metlici od ostatních používaných herbicidů (sulfonylmočoviny, isoproturon, chlortoluron) pro podzimní ošetření pšenice. Z
tohoto důvodu je významným přínosem v antirezistentní strategii ochrany proti chundelce metlici. Nejlepších herbicidní účinnosti je dosaženo při časně postemergentní aplikaci, kdy plevele jsou v růstové fázi děložních listů.

Proč použít SumiMAX:

1. Účinnost na chundelku metlici, svízel, violky, rozrazily, heřmánky, kakost maličký, zemědým lékařský
a další plevele
2. Aplikace v pšenici od zasetí do 4. listu pšenice
3. Reziduální účinek na vzcházející plevele po aplikaci
4. Dávka pouhých 60 g/ha
5. Pěstování následných plodin bez omezení

 

!!! SPECIÁLNÍ AKCE !!!

Se SumiMaxem na pivo:

3 kg SumiMaxu pro ošetření 50 ha = 5 litrový soudek piva
Akce trvá od 15.8.2014 do 15. 10. 2014 nebo do vyprodání zásob 

Postup získání: 1. Nakoupit SumiMAX v množství minimálně 3 kg a celé jeho násobky (6 kg, 9 kg atd.)
2. Zaslat nejpozději do 15.11.2014 kopie faktur dokládající nákup SumiMAXu a Vaše kontaktní údaje
(jméno, telefon) na adresu: Sumi Agro Czech s.r.o., Na Strži 63, 140 62 Praha 4, nebo prostřednictvím emailu na adresu: sumiagro@sumiagro.cz, či faxem: +420 261 090 280.
3. Za každých nakoupených 3 kg SumiMAXu Vám předáme 5 litrový soudek.
Více informací viz.přiložený leták.

MARKATE

Je insekticid s účinnou látkou lambda-cyhalothrin. Působí jako kontaktní a požerový jed při nízké dávce na hektar. MARKATE je registrován do mnoha plodin proti významným škůdcům, např. obilniny – mšice, přenašeči viróz pro podzimní aplikaci.
Dávkování: 0,1 l/ha

Vaše starosti jsou i naše starosti !
Přesvědčte se !

 

Aktuality