Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie. Více zde |

Insekticidy

MIMIC

kladivo na zavíječe

Mimic představuje efektivní insekticid a regulátor vývoje hmyzu řádu Lepidoptera. Působí jako kontaktní larvicid ve všech larválních stadiích a částečně jako ovicid na čerstvě nakladená vajíčka na ošetřenou plochu rostlinných pletiv.Výhody přípravku


bezpečnost - jedinečná selektivita

spolehlivost - vysoká účinnost

vyšší teploty nevadí

Působení přípravku

Mimic s účinnou látkou tebufenozid je regulátor růstu. Patří do skupiny dyacilhydrazinů (IRAC 18), je antagonistem steroidního hormonu ekdyson, který iniciuje svlékací proces larev (spouští proteosyntézu epidermis).

Tebufenozid na ošetřeném povrchu rostlin vytvoří insekticidní film, naváže se na povrchový meristém a voskovou vrstvu. Residuální působení je minimálně 21 dní.

Přípravek MIMIC působí jako kontaktní larvicid ve všech larválních stadiích a částečně jako ovicid – na čerstvě nakladená vajíčka na ošetřenou plochu rostlinných pletiv. Po požeru ošetřených rostlin larvy do 24 hodin přestávají přijímat potravu a hynou.

Chcete se dozvědět více o výhodách a využití tohoto produktu?

Kontaktujte nás

Další Insekticidy

MOSPILAN 20 SP

Bezpečný a spolehlivý neonikotinoidní insekticid k hubení širokého spektra škůdců v mnoha zemědělských a kulturních plodinách.

NISSORUN 10 WP

opravdový ovicid

Selektivní kontaktní akaricid určený k hubení svilušek ve chmelu, révě vinné, okrasných rostlinách, okrasných dřevinách a mnoha dalších plodinách.

MARKATE 50

s ním to škůdcům nandáte

MARKATE 50 je insekticid na bázi syntetického pyretroidu k hubení savého a žravého hmyzu.

Kontakt

SUMI AGRO CZECH s.r.o.
Na Strži 1702/65
140 00 Praha 4
tel.: 261 090 282 - 6
sumiagro@sumiagro.cz